Окупљање Алмаговаца поводом 50 година МГ

уторак, 20 септембар 2016 11:09

У недељу, 18. септембра 2016. године у 18 часова у свечаној сали одржала се мања свечаност поводом педесет година рада Школе на којој су се окупили бивши и садашњи ученици и професори Математичке гимназије. На овом скупу су уручене плакете свим запосленима који су радили 25 и више година у Математичкој гимназији. Плакете су добили: Бранислава Бајковић-Лазаревић, Михајло Вељковић (постхумно), Мијодраг Ђуришић, Ненад Лазаревић, Јасминка Михаљинац, Љубинка Петковић, Невенка Спалевић, Љиљана Чабаркапа, Милан Чабаркапа, Весна Рапаић, Наташа Чалуковић, Срђан Огњановић, Милош Аксентијевић, Јасмина Стошић, Вукосава Гарабандић, Мирјана Ивановић, Мирјана Мићић, Ана Божичковић, Олга Даковић, Бранислав Узелац, Зоран Николић, Вера Микић, Живота Јоксимовић (постхумно), Жељко Лежаја, Бранка Добрковић, Зоран Каделбург, Ариф Золић, Љубомир Чукић, Надија Удовичић, Нинослав Ћирић, Бојана Никић, Василије Јовић (постхумно) и Милијана Ђиновић.

© 2019 АЛМАГИ - Алумни Математичке Гимназије. Сва права задржана.