Донаторско вече

среда, 29 новембар 2017 12:39

Драга Алмаговци,

завршена је пријава за донаторско вече.

Фондација АЛМАГИ Математичке гимназије први пут ове године организоваће добротворну донаторску вечеру са жељом да некадашњи ученици, али и сви пријатељи наше школе помогну садашњим ученицима да свој велики таленат и упоран рад крунишу и врхунским резултатима. Вечити недостатак средстава, који је увек спутавао наше амбиције, сада је довео до тога да више нема довољно новца за припреме и путовања на међународна такмичења. Чак смо били принуђени да ове школске године укинемо факултативну наставу из математике, информатике и страних језика. Верујемо да ће сви, који су у могућности, помоћи Математичкој гимназији да и даље остварује своју мисију.

Један од начина је да се 27. децембра окупимо на донаторској вечери у хотелу CROWNE PLAZA у Београду.

Окупљање ће почету у 19.30, а сам догађај траје од 20 до 23.30 часова.

Предвиђен је кратак уметничко-забавни програм, као и да се присутни упознају са највећим успесима ученика наше школе у претходној години.

Цена за присуство на донатосркој вечери је 12 000 динара (100 евра).

Сва средства која преостану ће бити искоришћена за побољшање рада у Математичкој гимназији.

Дођите да помогнете нашим талентованим и вредним ученицима!

Поведите и своје пријатеље!

Ако нисте у могућности да дођете уплатите за своје родитеље или познанике да они присуствују донаторској вечери!

Молимо да се пријавите до 23. децембра (због организације).

© 2018 АЛМАГИ - Алумни Математичке Гимназије. Сва права задржана.