Донаторско вече

среда, 29 новембар 2017 12:39

Драга Алмаговци,

Фондација АЛМАГИ Математичке гимназије ће и ове године организовати добротворну донаторску вечеру са жељом да некадашњи ученици, али и сви пријатељи наше школе помогну садашњим ученицима да свој таленат и упоран рад крунишу врхунским резултатима. Верујемо да ће сви, који су у могућности, помоћи Математичкој гимназији да и даље остварује своју мисију.

Пријаве

Један од начина је да се 27. децембра 2018. окупимо на донаторској вечери у хотелу CROWNE PLAZA у Београду. Окупљање ће почету у 19.30, а сам догађај ће да траје од 20 до 23.30. Предвиђен је кратак уметничко-забавни програм.

Цена за присуство на донатосркој вечери је 12 000 динара (100 евра). Сва средства која преостану ће бити искоришћена за побољшање рада у Математичкој гимназији.

Дођите да помогнете нашим талентованим и вредним ученицима!

Поведите и своје пријатеље!

Ако нисте у могућности да дођете уплатите за своје родитеље или познанике да они присуствују донаторској вечери!

Молимо да се пријавите до 24. децембра (због организације).

Пријаве на страници

© 2018 АЛМАГИ - Алумни Математичке Гимназије. Сва права задржана.