Дан школе

среда, 12 септембар 2018 10:53

Драги Алмаговци,

Поводом 52 године успешног рада Математичке гимназије у склопу обележавања Дана школе организовали смо неколико активности:

У понедељак, 17. септембра у 13 часова у свечаној сали одржаће се представљање књиге „Математичка гимназија од сна до јаве“ аутора проф. др Милана О. Распоповића Књигу ће представити: проф. др Милоје Ракочевић и проф. др Милан Распоповић.

У понедељак, 17. септембра у 18 часова у свечаној сали одржаће се окупљање бивших и садашњих ученика и професора Математичке гимназије у част изузетних људи који су радили у Математичкој гимназији и који су оставили неизбрисив траг у нашим животима. На жалост, они нису више са нама, али у знак сећања на њих у свечаној сали биће постављене плочице са њиховим именима као порука да нису заборављени.

У среду, 19. септембра у 13 часова у Математичкој гимназији одржаће се свечана академија поводом Дана школе.

Позивамо Вас да својим присуством увеличате ове догађаје. Добродошли!

© 2019 АЛМАГИ - Алумни Математичке Гимназије. Сва права задржана.