У знак сећања на Олгу Перковић

У знак сећања на нашу бившу ученицу, Олгу Перковић, њени пријатељи из гимназије започињу прикупљање финансијских средстава која ће бити донирана фондацији АЛМАГИ. Прикупљена средства биће искоришћена за следеће:

1. Набавку и постављање клупе у дворишту школе, са плочицом у знак сећања на Олгу.
  2. Садницу великог дрвета које ће бити засађено поред клупе.
  3. Набавку опреме за кабинет физике у МГ.
  4. Једнократну награду најбољем ђаку из физике у 2018. годин.

Позивамо све Олгине пријатеље, породицу и колеге, као и све пријатеље Математичке гимназије, да нам се придруже у прикупљању ових средстава. Инструкције за уплате за ову донацију можете пронаћи «овде» са сврхом уплате «за Олгу Перковић». Захваљујући вашим великодушним доприносима, верујемо да ћемо Олгу памтити сви ми као и будуће генерације Математичке гимназије.

In loving memory of our former student, Olga Perkovic, her high school friends are starting a fundraising effort to support her former high school, Matematicka gimnazija. The funds raised will be intended for the following purposes:

1. Purchase and installation of a school courtyard bench with a plaque in memory of Olga.
  2. A large potted tree alongside the bench.
  3. Physics equipment for the school’s physics laboratory.
  4. A one-time award to the best physics student in 2018.

We invite all of Olga’s friends, family and colleagues, as well as friends of the Matematicka gimnazija, to support our fundraising effort. Instructions for donations can be found at the following link: http://almagi.mg.edu.rs/kontakt. Please include the purpose of the donation: “Za Olgu Perkovic”. Through your generous contributions, we believe that Olga will be remembered by all of us and future generations of students at the Matematicka gimnazija.

• /uploads/attachment/vest/50/olga-perkovic.jpg