Акција за одлазак на међународни хемијски турнир

Драги пријатељи,

ученици МГ учествују на Међународном хемијском турниру који ће се одржати 20-25 августа у Москви на Универзитету Ломоносов. Потребна нам је ваша помоћ у прикупљању средстава за учешће на овогодишњем такмичењу.

Претходних година је екипа наше школе остварила завидне резултате: 2016 - прво место екипно и победници такмичења, 2017 - пето место екипно, уз многе награде за лични пласман такмичара.  Потребно нам је још 380.000 динара (280.000 динара за 7 повратних авионских карата за ученике и вођу пута и 100.000 динара за трошкове боравка у Москви). Свака ваша уплата вреди дупло јер ће за сваки уплаћени динар Фонд Ненад М. Костић за хемијске науке уплатити динар до суме 60.000 динара. Рок за прикупљање новца је 5. август.

Инструкције за уплате