Донаторско вече

Драга Алмаговци,

Фондација АЛМАГИ Математичке гимназије ће и ове године организовати добротворну донаторску вечеру са жељом да некадашњи ученици, али и сви пријатељи наше школе помогну садашњим ученицима да свој таленат и упоран рад крунишу врхунским резултатима. Верујемо да ће сви, који су у могућности, помоћи Математичкој гимназији да и даље остварује своју мисију. Један од начина је да се 27. децембра 2018. окупимо на донаторској вечери у хотелу CROWNE PLAZA у Београду. Окупљање ће почету у 19.30, а сам догађај ће да траје од 20 до 23.30. Предвиђен је кратак уметничко-забавни програм. Цена за присуство на донатосркој вечери је 12 000 динара (100 евра). Сва средства која преостану ће бити искоришћена за побољшање рада у Математичкој гимназији. Дођите да помогнете нашим талентованим и вредним ученицима! Поведите и своје пријатеље! Ако нисте у могућности да дођете уплатите за своје родитеље или познанике да они присуствују донаторској вечери! Молимо да се пријавите до 24. децембра (због организације).

• /uploads/attachment/vest/41/donatorsko-vece-2018.jpg